Bu program, tüm deneyimli veya yeni profesörlere Pad ve Mac'te yeni beceriler geliştirmelerini sağlarken aynı zamanda Pages, Keynote, GarageBand iMovie gibi Apple uygulamalarını kullanarak öğrencileriyle etkileşimlerini artırmak için eğitimler sunar. eğitim modeli. öğretmenleri çevrelerindeki kullanımları konusunda güçlendirir. Buna ek olarak, Apple Teacher programına katılan öğretmenler iPad veya Mac hakkında öğrendikleri yeni becerilerini test ederek rozet kazanabilir ve resmi Apple Öğretmenine sahip olabilirler. Gerekli modülleri tamamladıktan sonra başlık. Apple Teacher unvanına sahip öğretmenler ayrıca Apple Teacher sertifikasını ve sosyal medyayı kullanmak için Apple Teacher logosunu kullanıyor.

iPad, Mac ve Apple uygulamalarına ilham veren 120'den fazla ders sunan Apple Öğretmen Programı, http://appleteacher.apple.com/ adresindeki Apple Teacher Learning Center aracılığıyla kaydedilebilir. AppleID'nizi kullanarak Apple Teacher Learning Center'da oturum açabilirsiniz. Apple kimliğiniz yok, hemen https://appleid.apple.com/accound adresinde oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, sorularına hızlı yanıt arayan okul yöneticileri ve eğitmenler için çevrimiçi Apple Eğitim destek topluluklarımıza (Eğitimde Mac, Eğitimde iPad, Eğitimde iPhone) yardımcı olmak için ek ekip üyeleri ekliyoruz. Bu İngilizce toplulukları birçok soruya cevap bulmak için kullanışlıdır.

Bu yeni dönemde Apple, okulların ve eğitimcilerin Apple cihazlarında uzaktan öğrenmeden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için tasarlanmış yeni bir video koleksiyonu olan Apple Education Learning Series'i başlattı. İngilizce olarak yayınlanan bu videolar, eğitimcilerin iPad'lerini hazırlayıp çalıştırmalarına yardımcı olarak etkileyici eğitim videoları nasıl oluşturabileceklerini ve uzaktan birlikte çalışabileceklerini gösteriyor. Eğitimciler daha sonra Apple Professional Learning uzmanlarının bu konularda düzenlediği sanal konferanslara katılabilirler.

Bu yeni bir kılavuz, Apple cihazlarınızı Apple Destek sayfalarında hazırlanan uzaktan eğitim kılavuzu için hazırlayın! Bu yeni makalede, eve götürülecek aygıtların nasıl hazırlanacağı, mobil aygıt yönetimi ayarları, ayar yapılandırmaları ve sık kullanılan uygulamaların ve içeriklerin nasıl yükleneceği açıklanmaktadır.

Eğitimciler ve öğrenciler için kaynaklar

Herkes Yaratabilir – Herkes Yaratıcı İşler Yapabilir

Eğitimciler ve yaratıcı profesyoneller ile işbirliği içinde geliştirilen "Herkes Yaratabilir" programı, yaratıcılığı artırmak için tasarlanmış iPad tabanlı bir eğitim serisidir.

Herkes Yaratabilir; Öğretmenlerin çizim, müzik, film yapımı ve fotoğrafçılığı herhangi bir kursa, konuya veya ödeve kolayca dahil etmelerine yardımcı olan çeşitli ücretsiz öğrenme kaynakları ve öğretim kılavuzlarından oluşur. Müfredat, öğrencilerin kendilerini ifade etmenin farklı yollarını sunarken yeni beceriler keşfetmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olur.

Herkes Yaratıcı İşler Yapabilir programı, öğretmenlerin İngilizce, matematik, fen ve tarih gibi derslere yaratıcılık ve yeni iletişim becerileri eklemelerine yardımcı olan öğretmen ve öğrenci rehberlerini, dersleri, fikirleri ve örnekleri de içerir. olay.

Herkes Kod Yazabilir – Herkes Kod Yazabilir

Everyone Can Code, öğrencilere interaktif bulmacalar ve eğlenceli karakterlerle dolu bir dünyada kod yazmayı öğreten Swift Playground uygulaması aracılığıyla öğretilen bir birders programıdır. 8 yaş ve üstü öğrenciler için tasarlanmış Swift Playgrounds uygulaması, profesyonel uygulama geliştiricileriyle aynı dili kullanarak kod yazmayı öğrenmeye yardımcı olur.

Herkes, Can Kodunu kullanmak için herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymaz ve yeni başlayan öğrenciler için kodlamanın temellerini öğretir. İPad ve Mac'te bulunan uygulama olan Swift Playgrounds, Swift'i öğrenmeyi eğlenceli ve etkileşimli hale getiriyor.

Swift Playgrounds, 3D dünyasındaki bir karakteri yönlendirmek için gerçek kodları kullanarak temel bilgileri öğretir, daha sonra görevleri daha gelişmiş konseptlerle tehlikeye atar ve sürekli yeni görevler ekler. Swift Playgrounds uygulaması ücretsizdir ve hem iPad'de hem de Mac'te kullanılabilir.

Ayrıca, Öğretmenler İçin Herkes Kod Yazabilir – Kod 1, 2 ve 3'ü öğrenin öğretmen kılavuzları, eğitmenlerin Swift Playgrounds sınıfında kullanmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve kodlama, düşünme soruları, günlük başlıklar ve daha fazlasını öğretmeye yardımcı olacak etkinlikler içerir . Bu kapsamlı 3 kitaplık ders serisini kullanan eğitmenler, Swift Playgrounds ile öğrencilerine sadece Umman'ın temel eğitimini öğrenmekle kalmayacak; algoritmik, mimari ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirir.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.