Erdal Kaplanser @ 'ın Kaplanser

Giyilebilir teknoloji ürünlerinin, özellikle akıllı saatlerin ve akıllı bilekliklerin kullanımı hızla yayılmaktadır. Dünyanın bu alandaki önemli markalarından Fitbit, 2019'un son çeyreğinde Google tarafından yakın zamanda 2.1 milyar dolara satın alındı. Markanın yeni favori pazarı Türkiye'ydi.

giyilebilir teknoloji ürünleri, 100'den fazla ülkede dünya çapında ve perakende mağazalarda 39.000 tüketiciyi bir araya getiren Fitbit, Türkiye'de pazara resmen girdi. Fitbit'in Türkiye'deki sağlık ve kondisyon odaklı ürünleri Bilkom'un dağıtımını üstlenecek.

Fitbit, sa sağlıklı yaşamı

Fitbit, bir dizi yenilikçi akıllı saat ve takip cihazı ile daha sağlıklı ve daha aktif bir yaşam sürmek isteyenlere ilham vermeye kendini adamıştır. İOS ve Android platformlarıyla uyumlu olan Fitbit cihazları, uzun pil ömürleri, etkileyici sağlık, zindelik ve akıllı özellikleri, renkli ve şık estetiği ile öne çıkıyor.

Fitbit ürünlerinin Türkiye pazarına girişine ilişkin kararlarda bulundu Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya, son yıllarda giderek daha fazla giyilebilir teknoloji ürünleri haline geldiğini belirterek, "Bilkom olarak teknoloji tüketicileri ile yaşam kalitesini yükseltmek için çalışıyoruz Bu bağlamda, giyilebilir teknolojideki liderliğimizi Fitbit'in sağlık ve kondisyon odağı ile bir adım öteye taşıyoruz ve sağlık ve aktif yaşam meraklıları portföyümüze Fitbit'i eklemekten mutluluk duyuyoruz. ”

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.